| LittleRose a întrebat:

E vorba despre un baiat care imi da impresia ca ma place.Ne cunoastem de mici. Dar are si momente cand ma ia la misto, probabil ca sa atraga atentia, insa a avut si momente in care s-a dat de gol ca simte ceva pentru mine. Ce credeti? Si din ce cauza ma mai lua la misto? Oare ma place. [Fundita :*]

Răspuns Câştigător
| Gabriel4 a răspuns:

Uite, multi baieti nu stiu cum sa se comporte cu fetele. Poate prin faptul ca te ia la " misto " vrea sa-ti dovedeasca ca te place... Faptul ca s-a dat de gol... Sincer sa fiu, din ce ai scrii tu, imi dai impresia ca si tu l-ai place, este asa?
Da-mi si tu mai multe detalii. De exemplu : Cum se poarta baiatul respectiv cu alte fete? Cati ani are?

2 răspunsuri:
| LittleRose explică:

Pai da... aproape 17 si eu aproape 16.Si cu alte fete depinde in ce toane e si cat de bine se cunosc.

| Sonny a răspuns:

Faza cu facutu misto, se datoreaza, faptului ca voi aveti o relatie atat de apropiata si de veche, ca el se simte in largul lui, ca si cum ar fi cu prieteni lui ( gasca ). Nu cred ca e un lucru negativ, cu toti mai facem misto, de unu altu din plictiseala, ca sa mai animam atmosfera.
Mi-e toata povestiara asta a ta, imi zice ca e in "largu" lui cand e cu tine, ai putea sa incerci sa-i testezi sentimentele fata de tine, incepe prin a comunica mai mult cu el, legat de subiectul asta, niste discuti private, la care sa fiiti doar voi 2.
Bafta!