| dragonslep a întrebat:

E vreo diferenta antre penisul curbat si cel drept adica te incurca in timpul actului sexual? Este vreo remediere?

Răspuns Câştigător
| anonimul29 a răspuns:

Nu e frate nici o problema daca e curbat asa il am si eu si sincer fetele sunt foarte multumite uneori mai gem si de placere ceea ce imi da o satisfactie enorma ca nu el deranjeaza ba dimpotriva! happy

9 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Mai ai garantie? Daca da eu zic sa-l trimiti inapoi sa-ti dea altul.

| Cristiann25 a răspuns:

Daca e curbat o sa iese prin fund asa in jos si fata nu o sa mai aiba nevoie de chiloti tanga!

| SammiSchüler a răspuns (pentru Cristiann25):

Iasa*
invata sa scrii si dupa da sfaturi in bataie de joc :*
(http://ask.fm/xmisstake )

| Cristiann25 a răspuns (pentru SammiSchüler):

Unde am gresit panarama mica ce esti?

| SammiSchüler a răspuns (pentru Cristiann25):

Ai scris "o sa iese" in loc de "o sa iasa". te iert de data asta scorpie

| Cristiann25 a răspuns (pentru SammiSchüler):

Tu crezi ca am nevoie de iertare din partea unui troll? Mumie ce esti!

| SammiSchüler a răspuns (pentru Cristiann25):

Am vorbit frumos cu tine. insultele = arma prostului. kpa :*

| igrek a răspuns:

Trebuie să-l bagi cu grijă, altfel va ieși printr-o parte a vaginului.

| Muraru_Dani_1971 a răspuns:

poti sa il pui in ghips ca sa se indrepte eu asa am facut acum e drept