| Forevăr a întrebat:

Ei 2 mai sunt impreuna? >- http://www.google.ro/......tp?/imgres r:19, s:0&biw=1366&bih=667

Din curiozitate :)

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Mah,. i`a dat papucii, [ea, s`a despartit de el] din motiva ca nu s`ar potrivi si chestii d`astealaughing,.
acum stiu ca el sta ca adela popescu,.din cate am citit si eu,. a facut asta s-o faca pe ea geloasasmug,.dr uite ca au ajuns sa se iubeascaaaa multday dreaming,. j ea,.ea nu stiu ca cine mai ethinking

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu, in prezent, Radu Valcan are o relatie cu actrita Adela Popescu.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Nu, Radu Vilcan este cu Adela Popescu din cate stiu eu