| EsarfaRozZ a întrebat:

Era o melodie, am auzit`o la un majorat si nu stiu cine canta si cum se numeste. era ceva de genul: am doar 18 ani...si nu mai stiu mai departe... dar nu canta vama veche, era altcumva melodia. era ca o manea, or something. funda cine imi zice cine canta.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| EsarfaRozZ explică:

Nu am zis ca e varianta manea de la vama veche, draga fuzzy6. am specificat ca nu canta vama veche, citeste cu atentie intrebare meawinking

canta un barbat... : "Ai doar 18 ani." si nu mai stiu...

| fuzzy6 a răspuns:

S-a facut si versiunea de manea la "am doar 18 ani"? O_O mare-i gradina ta doamne.

| deea_3096 a răspuns:

Daca era manea.o canta Copilul de Aur - Am doar 18 ani. daca nu e asta alta nu stiu. bine si de la vama veche.dar daca nu e.happy