| cosmin001 a întrebat:

Eram cu prietena mea si aveam putina secretie vaginala pe mana de la ea, dupa care mi-am asezat penisul in pantaloni (statea rau) si aveam niste lichid seminal pe penis si cred ca s-a luat putin pe mana... oricum am observar si m-am sters cat am putut de bine de pantaloni, faza e ca mi se parea ca tot am mana umeda... dupa care i-am pus mana pe vagin. E posibil ca ea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Da, dar nu cu tine.

5 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| anonim9874 a răspuns:

eu cred ca o sa-ti ramana mana bortoasa... k numai pe "mana ti-se luat" copii astia de azi deca nu se cotaie de la 12-13 ani isi baga mainile peste tot, scormoiti dracu cu unghiile in creieru ala poate se mai dezmorteste

| cosmin001 explică:

Eram pe val...trebuia sa fac ceva repede

| MadaliNNNNNNN a răspuns:

Nu ma ce ai dar nu te mai sterge pe pantaloni ca sa creada lumea ca tea f*tut unu

| cosmin001 explică (pentru MadaliNNNNNNN):

Eram "pe val" amandoi si...trebuia sa gasesc ceva la indemana