| lovely23 a întrebat:

Eram in parc odata cu o prietena si baiatul care imi place era si el cu un amic, la un moment dat amicul lui a inceput sa-i susoteze ceva si s-a uitat la mine iar 2 secunde mai tarziu l-a impins in mine.De ce a facut asta?

Răspuns Câştigător
| NicolaVlad a răspuns:

Posibil ca este un sentiment reciproc intre tine si acel baiat pe care il placi altfel nu se explica de ce vorbeau in soapta

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pentru ca prietenul lui stie ca lui ii place de tine si vrea sa va ajutehappy.

| Luori a răspuns:

L-a impins brusc, urat, sau usor, placut? Probabil a comentat ceva, a fost rautacios, sau l-a impins ca sa se apropie de tine, pentru a se baga cumva in seama ( unii nu gasesc metode mai bune ), sau doar un gest care ar fi vrut sa fie simpatic.

| deeeeea1 a răspuns:

Sa iasa si el cumva in evidenta.