| anonim_4396 a întrebat:

Este abuz daca esti femeie, tu nu vrei dar barbatul cu care faci sex vrea sa va prinda in actiune rudele Lui, vecinii sau strainii sa va vada? Sincer eu urasc exhibitionistii! Nu am inteles niciodata de ce vor sa ii vada altii cum fac sex.Mi se pare scarbos plus iti dai seama ca acea persona care vede actul sexual intre cei doi..Nu va uita niciodata ce a vazut!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu nu vrei, nu uita ca nu te poate obliga nimeni!
Da-i pace si nu te afisa cu exchibitionsiti, ca nu se stie pe unde ajung filmarile astea si regreti toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ar fi mai bine sa eviți astfel de persoane care nu țin cont de intimitatea ta, și sa îți cauți persoane care se aseamănă cu tine, nu care îți poate compromite imaginea, sa te pună într-o lumina proasta, ca nu ești actrița de filme XXX.
Cred ca ar trebui sa îți cauți un iubit care sa te respecte, și sa îți respecte deciziile, nu sa te pună într-o situație nefavorabila.
Din păcate oamenii sunt din ce în ce mai nesimțiți și primitivi.

| Xpressurself a răspuns:

Abuz? Daca e prietenul tau si faci sex cu el de bunavoie cum sa fie abuz. Exagerezi. Cred ca te uiti prea mult la televizor. Mai pune mana pe un dictionar.
Sunt fantezii. Daca tu nu vrei ii spui clar ca nu si gata. Atata vreme cat nu te forteaza nu vaf sa fie o problema.
Crezi ca daca cineva te va vedea facand sex va fi traumatizat? Vai... Probabil va rade si va pleca sau se va excita. Eventual daca e barbat sigur mai ai un petitor.

Răspuns utilizator avertizat