| AndreiDamian1 a întrebat:

Este adevarat ca, este bine ca noaptea sa dormi fara lenjerie intima?

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Daca vrei sa dormi asa e super. E foarte comod. Cel mai bun somn!

11 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu neaparat, este bine sa dormi cu lenjerie...winking

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyGirl2 a răspuns:

Da.Eu asa am citit

| Bogdan1o a răspuns (pentru CrazyGirl2):

Si dormi gol noaptea?
sa fim seriosi... poate e mai comod as, nu zic ca nu( de fapt stiu ca e mai comod laughing) ) dar e normal sa dormi cu lenjerie...winking

| CrazyGirl2 a răspuns (pentru Bogdan1o):

Nu.eu ziceam sa dormi cu pijama, dar fara chilotilaughing[scuze exprimarea]winking

| Bogdan1o a răspuns (pentru CrazyGirl2):

Pai cu pijama e ok sa dormi, dar zic ca e mai comod gol laughing
oricum depinde si de varsta pe care o ai, ca la 15 ani nu cred ca domi gol laughing

| TheAvenger a răspuns:

Nu, nu-i adevărat.tre să ai lenjerie pe tine, că dacă vin hoții să poți să fugi mai repede.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Nu neaparat

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Nu am auzit asta ...nu stiu

| Alecsa90 a răspuns:

Eu din cate stiu e bine pentru femei deoarece nu fac celulita...pt ca acea banda elastica de la chilot te strange sau te tine!
In orice caz stiu ca e mai ok asa deoarece e mai comod!

| Adrrean a răspuns:

Este bine pentru simplul fapt ca e mai comod.