| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca laptele de hipopotam este roz?

4 răspunsuri:
| Clockwork a răspuns:

Da

| Roberta8092004 a răspuns:

Da

| Panda235 a răspuns:

1. Întrebarea este la mişto.
2. Asta e categoria Dragoste&Sex, nu informații despre animale.
3. Te referi la spremă? Dacă da, sprema nu e roz!
4. În unele cazuri, laptele de hipopotam poate să aibă culoarea roz.
Pa, pa şi o zi bună! Funda?

| VibeTrix a răspuns (pentru Panda235):

1.Intrebarea nu este la misto, am auzit de multe ori afirmatia asta si voiam sa stiu daca e adevarata. 2. Am ales categoria asta deoarece este cea mai cautata, crede-ma ca daca pun la o alta categorie nu primesc niciun raspuns in nici 20 de zile. Pa, si nu, in niciun caz nu dau funda celor care nu merita! Pa ❤❤❤❤❤❤❤❤❤