| AnonimMareMareMare a întrebat:

Este adevarat ca penisul curbat in jos e simtit mai bine de catre femeie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza pozitia in care lucrezi si ritmul, nu curbura.

| MValentin a răspuns:

Penisului tau daca e curbat in jos e bai, daca e curbat in sus e mai ok plus ca poti atinge acel g spot

| Bariel a răspuns:

Da, este un asa numit "G Spot" care îi produce orgasm mai repede femeii daca este stimulat continu. Daca îl ai curbat in jos il vei putea atinge daca i o tragi din spate din pozitia capra. Cauta pe internet "G spot" si la imagini vezi unde este situat

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
In primul rand nu exista penis drept, ca rigla. Toate penisurile au o anumita curbura. Atat in stare flasca cat si in stare erecta.
Tot ce e posibil.

| MValentin a răspuns (pentru Octavian81):

Asta este cam eronat big grin