| Adi88 a întrebat:

Este adevărat că tipii care au nasul mare au și penisul mare?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am nasul mare si pl mare. Teoria a fost confirmata poti sa dormi impacat in noaptea asta

| Goete a răspuns (pentru mgtow):

Ca-ti porti nasul pe sus, e confirmat :p

| mgtow a răspuns (pentru Goete):

? Ce zici ma

| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista corlatii nici cu nasul nici cu degetul mare. Singura modalitatea de a afla este sa dezbraci omul.

| Goete a răspuns (pentru RoCkKiD):

Hihi... vorbesti din experienta?

| Goete a răspuns (pentru RoCkKiD):

Eu ma refeream la faptul ca ai dezbracat multi barbati :p

| RoCkKiD a răspuns (pentru Goete):

Sprea rusinea mea nu. sad

| RAY a răspuns:

Conteaza degetul inelar cat de mare e, asa am auzit

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat, doar porcarii inventate de nasosi! laughing

| Catrice a răspuns:

Aoleo, încă se mai crede chestia asta? Wow! Înseamnă că m-am întors în timp!

| SG1995 a răspuns:

Dacă e așa, eu sunt Terente.

| Plato a răspuns:

"Cap mare - creier mare" mai merge, dar asta e un pic fortata. Probabil au inventat-o oamenii cu nasul mare pentru a avea un argument cand li se aminteste de marimea nasului.
laughing Nu cred sa fie vreo teorie stiintifica care sa afirme ce zici tu, poate ne lumineaza Ray.

| Goete a răspuns:

Te preocupa marimea nasului tau sau vrei sa gasesti un tip cu scula mare? De ce nu compari nasul cu penisul tau?

| SupMates a răspuns:

E ca si cum ai lovi pe cineva in umăr si il intrebi daca il doare in picior...

| GeneviveJ a răspuns:

Nu este adevarat in totalitate insa hormonul cresterii (GH-growth hormone) este cel responsabil de crestere si dezvoltare. Exista anumite afectiuni (acromegalia, gigantismul) in care o hipersecretie a GH-ului duce la cresterea exagerata a extremitatilor (nas, maini, urechi) si a organelor genitale (macrogenitosomie se numeste termenul ) insa asta se insoteste si de scaderea libido-ului prin alte mecanisme implicate. Poate de aici si corelatia asta nas mare-penis mare!