| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că toți băieții au fantezii cu ochelariste? Dacă nu, voi ce părere aveți de ochelariste? Mai atractive sau invers?
Dau funda la cel mai inteligent răspuns

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca doar tu ai asemenea fantezii.

| CaliforniaLA a răspuns (pentru darrio2007):

În primul rând sunt fata, nu am fantezii cu fete? si am auzit de nenumărate ori chestia cu ochelaristele, nu stiam daca (,) chiar au ceva aparte pentru persoanele de sex opus sau doar pentru unele. Incetati sa mai vorbiti de sus oamenilor, mai ales pe acest site, se vede ca oamenii ca tine nu sunt aici pentru a-i ajuta pe altii. Si iti multumesc de raspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru CaliforniaLA):

Asta vezi tu. Ceilalti carora le-am raspuns pe site, de atatia ani, nu vad lucrurile ca tine.

| RAY a răspuns:

Ultima fatuca de care mi-a placut purta ochelari, cand inchid ochii mi-o si imaginez, era sexy recunosc, cat priveste fantezilie nu am asa ceva, dar sunt atragatoare sau poate fiind ceva nou ne place mai mult, stii creierul uraste monotonia

| Plato a răspuns:

Nu are absolut nicio relevanta.

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu cred asta, sau daca au e ceva de scurta durata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar. Nu strica, Dar nici nu imbunatateste considerabil aspectul.

| Paul754880338 a răspuns:

Ce simplu ar fi. Am identifica mai usor inteligenta, pentru o perioad a apoi vor purta, intr-o buna zi, toate ochelari si atunci va trebui sa te contactam sa ne divulgi urmatoarea ta fantasma cu inteligenta, si cu feminitatea. Deci ramai pe receptie.

PS
Doamnelor si donnisoarelor, mai ales cele care nu au inteles gluma, SCUZE! A fost o gluma

| Andrei283 a răspuns:

Depinde, esti sexi sau bleahh daca esti sexi dawinking are un coleg la facultatewinking

| UnBaiat82 a răspuns:

Fetele cu ochelari sunt mai rare si sunt mai interesante. Fantezii exista chiar si cu fete cu ochelari...
Depinde de inventivitatea ei.
Gen o profesoara cu ochelari sau o asistenta medicala cu ochelari...