| alexandra17_2436 a întrebat:

Este adevarat ca trebuie sa te speli dupa fiecare contact sexual?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Logic, inainte si dupa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Imediat ce intrati in casa, si dupa ce va descaltati, e Obligatoriu sa va spalati pe maini, si daca vreti si sex, atunci e Ideal sa faceti si o igiena minima (daca nu si dus!) locala!

| Malvina24 a răspuns:

Nu cred, o prostie.

| simiiii a răspuns:

Heii`! Phey igienic e sa te speli si inainte si dupa...batting eyelashes sper ca te-am ajutat`batting eyelashes

| UnuAltu a răspuns:

Da, trebuie sa faci un dus sau faceti amandoi o baie fierbite!

| matrixismyname a răspuns:

Nu, dar e indicat.

| carmi_6480 a răspuns:

Da! Obligatoriu.

| cagulatu a răspuns:

Da te doare mana?

| ingerSedat_1707 a răspuns:

Nu este o obligatie, dar depinde de igiena personala.

| LiLWayne17 a răspuns:

Corect! Ca trebuie Sa Te speli! in timpu contactului doar nu porti manusi sau alte chesti? Corect! Spalate pe maine Ca e mai bine asa!