| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Este adevarat ca unii oameni din comunitatea LGBT se identifica cu (scuzati cacofonia)copaci, caini, veverite, vulpi si alte vietuitoare/plante? Daca da, de ce?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, doar cei care au lipsa o doaga se considera copaci, caini si alte oratanii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Gresit, se identifica tot cu carte de identitate, numele parintilor, data si localitatea nasterii.
Acum cativa ani am avut onoarea de a legitima un "baiat", care avea CNP-ul cu 2 si sexul F.

| ionur a răspuns:

Nici nu știam ca există așa ceva cum sate crezi copac copil copac laughing))

| SelenaTpu a răspuns:

Eu știam de o chestie că poți să te ingldragostesti de ce vrei

| C24 a răspuns:

Salut. Nimeni din comunitatea LGBTQ+ nu se considera animal, planta sau extraterestru. Este adevarat ca exista si genul asta de persoane, care cumva considera ca "diversitatea" lor este incadrabila in LGBT, dar aceste animale si plante autoidentificate nu sunt in niciun caz parte din comunitate si nu au niciun claim politic, dupa cum nimeni din comunitate nu lupta pentru recunoasterea acestora.

| joviravi a răspuns:

Aia se numesc furry (e un fel de fandom foarte mare de oameni carora le place sa se creada animale antropomorfice - sub forma de om) si nu sunt neaparat LGBT.