| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca vaginul are un miros specific de "peste"?

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Normal nu, poate cele care nu au o igiena corecta au un miros neplacut, intre labii, dar in niciun caz miros de peste in vagin, doar daca nu au o boala.

9 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Are miros specific de trandafiri. Ia vezi ce miros are cartea de limba romana.

| saby26 a răspuns:

Nu este adevarat acel miros de peste poate sa apara atunci cand exista o infectie vaginala sau o boala cu transmitere sexuala.si in carti scrie asta. aaaaaaaaa da ce prietena ta mirosea a peste si te-a mintit ca asa trebuie sa fie?

| CristinaLorena a răspuns:

Ia baga nasu ` si vezi laughing.

| coolgirlem a răspuns:

Peste? Asta cine a mai zis-o? Este o aberatie, nu credeti tot ce auziti. Poate doar daca iti introduci un peste...acolo!

| opium a răspuns:

Vaginul are miros de pasarica, nu de peste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am intrebat din curiozitate si vad ca unii sunt nesimtiti. asta am auzit-o de la unul( o persoana) probabil nedocumentata) dar se pare ca sabina nu are bun simt in primul rand si in al doilea rand nu este bine sa spui un lucru care nu te priveste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Are miros de ciuperci la borcan.

| ș53fan a răspuns:

Auziti mai oameni buni? De ce ar trebui sa radeti de alta persoana? A pus doar o intrebare! Nu trebuie sa il luati in deradere doar pentru ca nu stie/E curios de un lucru... oricare ar fi acesta...Eu cred ca are drept sa intrebe orice si cat vrea!

| tinka1 a răspuns:

De fapt depinde de femeie. Normal nu ar trebui sa aiba acest miroswinking