| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca viagra mareste putin penisul in timpul actului sexual?
Problema mea este dimensiunea penisului foarte redusa. As incerca orice ca sa il am cu macar 1 cm mai mare in timpul actului sexual. Daca as lua viagra inainte sa fac sex, as avea penisul mai mare in timpul actului sexual? As fi multumit si cu o marire de 1 cm.
Multumesc,

4 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Hai ma, serios! ce naiba tot aveti cu marimea? cand o sa incetati sa fiti atat de complexati din cauza marimii? lol! pentru majoritatea femeilor, nu marimea (cantitatea) conteaza ci (calitatea) sexul, miscarile, etc! cine-a zis ca barbatii cu penisul mic nu sunt buni la pat? daca doar dai din fund si nu faci nimic altceva, e si normal sa crezi ca fetele te lasa din cauza marimii happy si daca tot nu reusiti sa va convingeti ca ceea ce conteaza este sa stiti sa folotiti "instrumentul" cum trebuie, exista prezervative pentru prelungirea penisului happy oricum, decat mult si prost, mai bine putin si bun!

| alin322 a răspuns:

Pai nu vreau sa fac cura de pastile, adica eu vreau sa i-au o pastila inainte sa incep actul sexual si atat, banuiesc ca vimax terbuie sa faci cura, ca un fel de tratement, dar nu vreau sa i-au si dupa aia sa ma imbolnavesc de alte din alea.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| raluka20 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti dau raspunsul care nu il asteptai, dar nu e adevarat, doar ti-o tine "sculata" nu e k ti-o mareste. am incercat cu prietenul. incearca pastilele Vimax. Bafta