| brokxy a întrebat:

Este adevarat cand un baiat/barbat este interesat si iubeste vrea sa vorbeasca cat mai mult cu o fată? Sa fie cat mai mult in preajma ei

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu neapărat, unii sunt mai reci din fire și nu simt nevoie de afecțiune sau persoana iubită non-stop în preajmă. Sau au destule momente când vor să fie ori singuri ori cu viața dinainte de relație

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Eh nu simtim nevoie de afecțiune laughing, suntem mai "reci" pentru a nu ne arata slabiciunile și a nu fi vulnerabili. Cel puțin în fața femeii sa părem puternici, invincibili. Că altfel devine ea rece.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da nu trebuie să fii tu neapărat în categoria aia, și n-am zis că deloc, am zis clar, în permanență. există persoane care ar sta și 24/24 cu persoana iubită, și persoane pe care le sufocă o astfel de situație. cunosc ambele cazuri, nu vorbesc din povești.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, raspunde la mesaju ala ca nu are dinamita in el fi om ce doamne iarta-ma ai laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Că dacă o iubește, nu pleacă în Japonia, ci încearcă să stea în preajma ei. Așa că a descoperit un mare adevăr. Meriți Premiul Nobel.

| SilentRain a răspuns:

Da, și nu doar atât o respect pe tipa si devin geloși

| Dana1999 a răspuns:

Dacă e atras de ea, va dori sa o știe aproape

| Justme79 a răspuns:

Buna depinde în cazul, în care este îndrăgostit enorm de aceea fata și este atașat de ea tot ceea ce este posibil să facă și acest lucru tu ești în măsură să ști cel mai bine pentru că îl poți vedea, simți cum este față de tine happy!

| RowseRj a răspuns:

Nu

| MasuDinamo29 a răspuns:

DA.