| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat daca iti incepi viata sexuala nu iti mai cresc sanii?
(ofer funda raspunsului concret)

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Nu-i adevarat, organismul ti se dezvolta, ti se dezvolta formele. daca faci.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat. Sexul nu influenteaza cresterea sanilor nici in bine, nici in rau.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are treabă viața sexuală cu creșterea și dezvoltarea corporală.
Pa, pa.

| liviu42 a răspuns:

Cine a mai scos si tampenia asta? Poate din contra iti vor creste sanii.

| Narcis2007 a răspuns:

Ai vrea tu...

| babyliciousalexaa a răspuns:

Draga Mihaela.Nu stiu ce varsta ai tu dar important este sa stii ca hormoni tai din organism intr-adevar se mananca in timpul actului sexual dar asta nu inseamna ca ti se stopeasca dezvoltarea corpului. Unele femei slabesc altele se ingrasa depinde de metabolismul fiecareia.Este complet fals sa crezi ca ti se maresc sau se micsoreaza.Ai grija de tine si sa stii ca sexul face foarte bine atata sanatati tale fizice cat si morale.Sa te protejezi si multa sanatate happy

| darkglass a răspuns:

Nu e adevarat, din contra la unele fete incep sa le creasca mai mult dupa ce fac, depinde de fata

| GigglesToDay a răspuns:

Nu