| machado a întrebat:

Este ceva grav daca te masturbezi mai mult de 2 ori pe saptamana? Sunt baiat! Astept raspunsuri.

9 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa nu ramai cu tic la mana, mai abtine te si tu si nu te mai uita la filme porno

| blue-star a răspuns:

Offf...eu am auzit un zvon in legatura cu asta.nu stiu daca e adevarat. zvonul ala spune ca daca te masturbezi prea des, o sa o ai prea lunga.deci,u decizi daca e mai bine sau nu

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu

| jolie a răspuns:

Nu patesti nimic poti sa o faci si in fiecare zi dar sa nu devina o obisnuinta

| cristina_3322 a răspuns:

Ai sa ajungi mai tarziu si vei regreta ca te masturbezi chiar asa des. Putine sunt fetele care vor un baiat care sa aiba un al 3-lea picior. Vb aia:p

| Helvete a răspuns:

Nu. E grav daca faci asta de mai mult de 2 ori pe zi.

| psihox a răspuns:

Te pregatesti pentru iubire si sex? Astea doua sunt mai importante decat fiinta ta? Cati ani ai?

| UserX a răspuns:

Frate te poti elibera de cate ori te tine pe tine instrumentu ...nu e limita...

| misu15 a răspuns:

Frate nu stiu ce sa spun da asta e ceva natural adica daca nu a cum sa te descarci o freci