| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care a consumat sau folosit pastilele vimax? vimax nu vitamax... daca da ce rezultate a avut___?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai omule, Vimax sunt niste porcarii naturiste care au pretentia ca iti maresc penisul. De fapt sunt o frumoasa pacaleala, toxica entru organism. Eu zic sa le lasi naibii si sa te accepti asa cum esti.

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca vrei sa ai efectul de marire a organelor, oaselor etc (absolut toate incluzand penisul) foloseste hgh nu toate porcariile gasite pe net.Ala macar chiar functioneaza (cu toate ca este foarte scump)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am folosit si functioneaza... acum nu stu la voi cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multi imitatori dar originalul functioneaza si poate fi gasit la importator www.vimax.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica daca folosesti aparatul vimax in acelasi timp cu pastilele, efectele sunt mai rapide : www.VimaxExtender.ro pentru mai multe infromatzii :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a folosit vimax si daca este adevarat stie cineva?

| valentina898 a răspuns:

Buna prietenul meu a luat pastilele, si rezultatele sunt uimitoare in 2 luni 2 cm si continua sa creasca.a luat dupa www.vimax.ro.i-au dat certificat care sa ateste ca sunt originale...va tin la curent

| TanaseMr a răspuns:

Ai mare grija de unde iei, daca vrei sa ai certitudinea autenticitatii. Ia direct de la importatorul din Canada: www.VimaxOficial.ro, succes.

| omerta a răspuns:

Gasesti mai multe detalii pe www.vreauvimax.ro