| d3javw a întrebat:

Este jenant momentul cand baiatul trebuie sa isi puna prezervativul?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din contra, ar trebui privit ca un ritual.

| syd2 a răspuns:

MAI chiar e nevoie sa puneti asa intrebari obscene si irelevante. DA este jenant pentru sexul e pacat.

| LaughingKarima a răspuns:

Nu, de ce ar fi?

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

E chiar placut...nu? laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

De ce ma intrebi? De unde sa stiu eu? Eu am zis doar asa.

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

No... cand ai raspuns parea ca ai experienta.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Daca si in scris pare ca am experienta in ceva De abia astept sa ma angajez

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

laughingte angajez eu

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Ca ce? Dadaca? Chelnerita? Ca pana acum numai ca astea am lucrat.
Nu imi trebuie sa ma angajezi, imi trebuie un coleg de apartament, te oferi? happy

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Clarhappy am o lista mare cu filme horror pe care vreau sa le vedemhappy

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Yay! Ce interesant va fi, filme horror in fiecare Seara inainte De culcare. Daca visez urat vin la tine sub plapuma(cu romana mea De balta nu stiu Daca am scris bine)

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

happyador filmele horror, imi poti face o lista cu ce filme ti-au placut ca sa ma uit si eu daca ai ceva nou, sa o trimiti in privathappy

| Crainstorm20 a răspuns:

Da e, mai ales cand il dai jos.Imi zic "copii mei;(". E cel mai oribil moment

| Csm_Silvia_2000 a răspuns:

Este jenant doar daca nu stie sa il puna...