| anonim_4396 a întrebat:

Este legal ca un băiat de 15 ani să facă sex cu o fată de 19, amândoi fiind dispuși să o facă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este unul singur si anume : bineinteles ca DA. Sa nu utati sa folositi prezervativul in cazul in care fata nu foloseste o alta metoda de protectire. Succes!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana la legalitate, de ce ar vrea o fata de 19 ani sa faca sex cu o putzulica de 15 ani?

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Poate o are de 20 cm laughing

| Bondarel99 a răspuns:

România e pe locul 2 in Europa la mame adolescente și nu e nimeni la închisoare din cauza asta. Tu ce crezi?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Este ilegal, tu fiind minor micut, iar ea fiind adulta.
Dar, daca mergi la prostituate, atunci este problema parintilor tai!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ea este corupere de minori si este pasibila de inchisoare.

| SG1995 a răspuns:

Pentru el, e legal, pentru ea? laughing

| Plato a răspuns:

Din pacate si din motive necunoscute mie, da, este legal. In schimb, este imoral si mizerabil.

| eugeniu2020 a răspuns:

E legal, insa daca fetei ii abate sa il dea la politie atunci demonstreaza ca a fost benevol de ambele parti.
daca fata se supara pe baiat? fetele sunt fara minte in ziua de azi, principalu sa le arda cineva, iar apoi plang ca au fost lasate!