| mentorul a întrebat:

Este mai atragator un baiat cu masina? ce parere aveti?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Minte-n cap are?
Suflet?
Daca-i lipsesc, poate veni cu o duzina de Porche si Ferrari, degeaba!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Vers din paraziţii:
Ce *** proastelor *ul* are alt gust într-un BMW-eu?

| LolitaLempicka a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Depinde ce masinaaarolling on the floor)

| stejara2 a răspuns:

Dar iei in pat si masina? Faci dragoste cu ea? Nu cred ca incape.

| Morenna10 a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie.Omasina nu ii schimba fata cu nimic.

| AlPacino a răspuns:

Logik, Depinde si ce masina nu Dacia 1310 oh go on!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca e greu de cap si capul gol mai bine sa isi ia masina frumusel si sa se duca la pipitze care se dau in vant dupa chei de masini scumpe.
Imi plac masinile, nimic de zis laughing, mor dupa Evo X.
Dar trebuie sa nu ai creier ca sa stai cu unu care iti provoaca sila sau iti displace ca si partener doar pentru ca are nu stiu ce masina de firma.

| KeepCalmAndLoveNicolle a răspuns:

Idem AteulAnonim.
Desigur, pentru toate curvele disperate de atenție ( care sunt tot mai multe în ziua de azi ) o mașină scumpă face un baiat mult mai atragator. laughing)

| Kitz a răspuns:

Conteaza sufletul, nu masina. Daca cineva te place, atunci tu contezi nu un obiect.