| GrozzyGroaza a întrebat:

Este mic un penis de 13 cm la vârsta de 14 ani?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este mic, pentru ce?
La varsta asta oricum il folosesti la facut pipi, iar pentru atata lucru, chiar nu ai nevoie sa fie mare.
Stai linistit, ca mai ai 2 ani de zile, timp suficient sa mai creasca 1-2 cm.
Cresterea penisului se opreste in jurul varstei de 16 ani!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu e mic. E ok.

| Donsavas a răspuns:

Nu,dar la vârsta ta nu ai ce sa faci cu el

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Donsavas):

Cu sa nu aiba ce face?

| mentholinks a răspuns:

Relativ la o iapa da este mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu cred. Si eu am tot 14 ani si am penisul in jur de 12-14cm variază uneori. Unii dintre colegii mei baieti spun ca ii mint si ca ei au penisul de 6-8 cm deci cred ca ori suntem mai norocoși ori este o mărime normala.

| SLS92 a răspuns:

Depinde, a mea atinge cand e super excitata si 20 si e destul de groasa yummy

| SLS92 a răspuns:

Eu de la 14 ani il aveam mare, acum sunt putin suparat ca am impresia ca inceput sa mi se micsoreze si nu inteleg de ce

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru SLS92):

Organul nefolosit se atrofiaza. Lege biologica.

| MihaiV01 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau sau ceva, dar cred ca ti-ai masurat penisul cu liniarul
încearcă ruleta sau pulometrul big grin

| fanefranaru a răspuns:

Sunt INVIDIOS!
Am 21 de ani si al meu masoara 9.(3) cm sad