| pogacel a întrebat:

Este normal ca atunci cand ma lovesc din greseala pe capul penisului mai dur, sa am o usturime micuta la urinare? Am 14 ani

Răspuns Câştigător
| TheOptimist a răspuns:

Da!
Datorită faptului ca țesutul a suferit o modificare, însă nu este de speriat.
Liniștește- te și încearcă să nu te mai lovești.
Va trece.
Fă o baie caldă.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica lovesti din greseala capul penisului?
Mergi cu penisul pe afara, prin curte si te loevsti cu diverse chestii peste el?
Poarta chiloti si pantaloni, asa cum poarta orice om normal, ca sa nu mai risti sa te accidentezi si sa te lovesti peste capul penisului.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Un baiat ca tine s-a dus la medic si i-a spus ca-l doare cotul. S-a uitat la cot medicul si i-a spus: stai mai departe de perete cand te masturbezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal să te lovești acolo.

| Eugen80 a răspuns:

Ia incearca sa nu te mai lovesti! Nu cred ca sunt multi care sa tot lovesc la organ din greseala repetat!
Ai incercat o scandura virgina sau ce ai patit?

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Daca n ai belit o la viata ta
in timp iti va trece
ai crezut ca capul e de otel?