| catthshshshs a întrebat:

Este normal ca in perioada ovulatiei, secretia sa fie mai cremoasa? Eu asa citisem.In fiecare luna, la 14 zile dupa ce imi vine ciclu (deci in perioada ovulatiei) patesc asa...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal, secretia este mai cremoasa pentru a permite mai usor ascensiunea spermatozoizilor.

Abh
| Abh a răspuns:

In perioada ovulatiei secretia este mai abundenta si mai cremoasa din cauze hormonale, libidoul este mult mai crescut. Totul are un motiv: natura vrea sa procreem, asa ca ne ofera conditiile.

| foxi a răspuns:

Este fiziologic!

| perla a răspuns:

Da e normal foloseste tampoanele de dopo alea subtiri, te speli mai des si asta e ...pampers cand santem mici, tampoane cand santem mari, si panoloni cand santem batrani. toata viata punem ceva la c-r!