| teo77 a întrebat:

Este normal ca sperma sa miroasa a clor?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Este normal, daca baia tocmai a fost dezinfectata.

| ywar a răspuns:

Cum acum si sperma o clorineaza? Aoleo! Trebuie sa vorbesc la munca sa propun asta. Cu ce e clorinata? Cu clor gazos sau hipoclorit de sodiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un miros. Depinde si de alimentatia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWCrist a răspuns:

Ciudat...

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Da este normal sa miroasa a clor iasomie si vitanja. Scrie si pe pieptul ma-si lu mironhappy

| methodmen a răspuns:

Da,foarte normal, sa nu miroase a levantica ca atunci e grav

| RaDuk a răspuns:

Nu miroase chiar a clor, dar are un miros mai ciudat deoarece, contine zinc, acid citric, fructoza, proteine, sodiu, vitaminele C si B12.

| Razvaneserios a răspuns:

Da, este normal, scrie si pe wikipedia