| never a întrebat:

Este normal ca un baiat sa inceapa relatii sexuale la 17 ani?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E varsta cea ma potrivita pentru baieti.

16 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca este pregatit si isi doreste asta e ok atunci thinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca este pregatit pentru a face acest pas este normal.happyDaca nu este pregatit mai bine asteapta putinbig grin

| Mya a răspuns:

S-a mai tot discutat pe tema asta...nu exista o varsta anume pentru a'ti incepe viata sexuala.Insa este recomandat ca inainte de a lua aceasta decizie trebuie sa fii bine informat in ceea ce priveste prevenirea bolilor cu transmitere sexuala sau au unei sarcini!

| JustMeFlory a răspuns:

De ce nu? sunt unii care isi incep viata si mai devreme!

| want2bMajestic a răspuns:

Este destul d matur si plin d incredere la varsta lui? dca da...asa sa fie...este pregatit

| alexa a răspuns:

Fiekre e liber sa faca ce vrea...important e sa. ti doresti acest lucru, sa iubesti persoana cu care vrei sa ai o asemenea experienta pentru ca prima oara nu se va uita si trebuie sa fii constient ca iei decizia corecta...
multa bafta

| greg a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 14 ani si sfatul meu pentru tine e ca atunci cand incepi sa fii cat mai matur. Daca te consideri matur : Start! Si fa si un film sa vedem si noi laughing

| Cryss a răspuns:

Daca este pregatithappy, e normal sa vrea sa isi inceapa viata sexuala happy stai linistit.

| Wtf9000 a răspuns:

Nu zau!

| Onutzu a răspuns:

Daca isi doreste asta, atunci e normal.

| Onutzu a răspuns:

Daca isi doreste asta,atunci e normal.

| Onutzu a răspuns:

Daca isi doreste asta,atunci e normal.

| ingrijitoare a răspuns:

Nu stiu, dar peste cativa ani sa nu urli ca n-ai iubire si salar bun, ca apoi te voi trimite direct in bratele unui psihiatru.

| maiamichel a răspuns:

ESTE NORMAL ATUNCI CAND SIMTI CA TREBUIE SA FACI ACEST PAS, DAR BINE INTELES SA FI INFORMAT SI DESPRE RISCURI!

| fryekid a răspuns:

Este foarte normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare ceva normal dar asa e in romănia.