| anonim_4396 a întrebat:

Este normal/ok ca fata sa nu trimiti poze dezbracata iubitului tau?

27 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Pentru ca nu stii ce va fi pe viitor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Daca iubitul sau ce-o fi el, are dorinta sa-si vada iubita/prietena sau ce-o fi ea, in pielea goala este cazul sa mearga la ea.

| mihai69 a răspuns:

E absolut normal.

| Mosotti a răspuns:

Totul e normal cand ambii parteneri se iubesc si sunt de acord, sa trimiti poze goale si orice.
Deci nu e normal sa nu trimiti! Doar decat daca el nu vrea, insa nu vad motivul pentru care sa nu vrea.

| Sofer a răspuns:

Trimiti daca vrei.

| Emma30555 a răspuns:

Nu e normal sa trimiți poze dezbrăcată, de fapt e o prostie sa faci asta. Și dacă e de încredere băiatul, netul nu poate fii de încredere, nu se știe cum ajung întâmplător în mediul online.

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru Emma30555):

Iar daca am trimis cum sa scap de paranoia si de teama aia ca nu se stie cand pot ajunge online?

| Emma30555 a răspuns (pentru iaskalotofquestionz):

Stergele din telefonul lui, verfica daca se salveaza automat in vreun cont pe net, poti vorbi cu cineva care se pricepe la tel. Oricum nu ti face atatea griji, important e sa le stergeti, apoi lasa paranoia ca nu te ajuta cu nimic, nu esti prima fata care trimite poze nud dar pe viitor mai multa grija

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal si ok ți se par sinonime?

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, de unde si bara

Dar chiar daca asa mi s-ar fi parut... ce rost are intrebarea? Din moment ce asa am formulat, inseamna ca da. Scuza-ma daca am facut vreo greșeală.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ție ți se pare normal să-ți lași prietenul sa te filmeze in timp ce faceti sex?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,dar aici era vorba de poze...
Cu ele as fi de acord

| Paul754880338 a răspuns:

Daca vrei sa vezi normalitatea orin ochii altora, ma tem ca ai sa obtii doar imagini distorsionate. De ce te temi sa numesti normal ceea ce simti tu ca e normal?

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru Paul754880338):

Pentru ca atunci mi se parea dar acum mi-am dat seama ca nu era asa ok. Nu actul in sine, ci faptul ca trimiteam persoanelor straine cu care aveam cate o "aventura" online, ceea ce acum ma face sa vomit

| Paul754880338 a răspuns (pentru iaskalotofquestionz):

Cum am spus mai devreme, cea mai clara normalitate o vezi doar tu cunoscand tot contextul mai bine decat oricine altul. Apoi mai sunt ceva sentimente, bune sau rele, pe care nu le vor vedea cei ce iti raspund, din cauza subiectivismului. Deci cred ca raspunsul, il aveai deja. Daca ai fi dorit doar o confirmare sa stii ca nu este intotdeauna necesar ca cei din jur sa simta ca tine sau tu ca ei. Cred ca mai important este sa acorzi atentie si respect a ceea ce crezi tu, mai ales in situatii in care esti implicata mai mult decat "sfatuitorii".

Răspuns utilizator avertizat
| Horus35 a răspuns:

Ce e cu raspunsurilea de până acum?! Poate ajungi vedetă pe internet cu relația ta "serioasă".

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Horus35):

Poate face si ea pozele mai cu perdea asa laughing)) gen sa nu i se vada fata daca stii cum zicbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru nimportequi):

Logiq

| randomdata a răspuns:

Depinde ca si iubita, daca e o chestie platonica s-au e serios, daca e ceva serios, m-as enerva unpic ca si barbat

| Andrei_Dragoş_1998_2PoM a răspuns:

Totul deepinde de incredere.
Daca esti convinsa ca dupa o cearta nu se vor intampla nimic cu acele poze, o poti face!

| Andreea478 a răspuns:

De ce sa ii trimiți poze, când va despărțiți vrei sa ajungi vedeta pe internet? Mai bine culcă-te cu el direct?

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru Andreea478):

Eram la distanta. I-am trimis si de 7 luni ne-am despartit si nu am ajuns vedeta, desi l-am ranit incat nu mai vrea sa auda de mine. Singurul regret e ca nu l-am tratat mai bine.

| Andreea478 a răspuns (pentru iaskalotofquestionz):

Dacă vrei tu trimite-i dar ai grija, sa nu ți se vadă fata asa nu poate dovedi ca ești tu.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Andreea478):

Si dupa daca raspandeste vorba ca e o curve nu i tot *** ala? laughing mai bine o pozica nevinovata fara infatisare ....acum gasesti N poze pe internet de genu.

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Apai e o curba daca o vede internetul și dacă nu știe nimeni cine e totul ok? laughing