| 2002mihnea2002 a întrebat:

Este normal sa ai erectie daca faci plaja la nudisti? Sau se uita oamenii ciudat la tine? Intreb pentru ca eu am erectie foarte usor

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe plaja nudistilor este indicat sa-ti controlezi foarte bine ''jucaria'' pentru a nu ajunge intr-o situatie mai mult decat jenanta. Daca NU esti capabil sa-i comanzi sa stea ''cuminte'' vei fi nevoit sa-ti petreci majoritatea timpului in apa... cat mai rece. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Nu e anormal, dar nici chiar de dorit. Dar nu te oprește nimeni să stai cu ea înfiptă-n nisip și așa nu te vede nimeni.

| doctorandus a răspuns:

Nudistii adevarati nu accepta sa fii cu mataranga sculata langa ei.

| Sofer a răspuns:

Destul de normal.

| Gicologicolo a răspuns:

Eu am facut si laba la nudisti si nimeni nimic

| Goete a răspuns (pentru Gicologicolo):

Si cine te-a vazut?