| Alin8001 a întrebat:

Este normal sa am penisul de 21 de cm la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| VI3 a răspuns:

Salut!
Foarte normal dacă ești de culoare laughing.

13 răspunsuri:
| chiubacca a răspuns:

Foarte normal capitane, dar nu te cred, arata mi

| RowseRj a răspuns:

Nici eu nu cred

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa pur si simplu doar pe simple vorbe, este destul de greu de crezut ca marimea penisului ar fi exact asa cum o prezinti, mai ales ca ai varsta mentionata de numai 14 ani.
Dar mai stii, atat teoretic cat si practic, NU poate fi deloc exclusa posibilitatea ca indivizi din clasamentul urmator sa fi fost si ei la varsta lor de 14 ani tot la fel de bine dotati.
TOP 10 – Cei mai "dotați" bărbați din showbiz-ul românesc
1. Florin Prunea (30 cm)
2. Laurențiu Reghecampf (27 cm)
3. Liviu Vârciu (26 cm)
4. Bănel Nicoliță (25 cm)
5. Cristi Borcea (24 cm)
6. Adrian Mutu (24 cm)
7. Ștefan Bănică Jr (23 cm)
8. Florin Piersic Jr (22 cm)
9. Adi Cristea (20 cm)
10. Cheloo (20 cm)
Sanatate!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e normal pentru ca lungimea trebuie sa fie egala cu dublul varstei la tine trebuie sa fie 28 cm

| Peachdelight a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da oare pe ăștia cine i-a măsurat?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect normal pentru siretul de la pantofi laughing
Nu te stresa, pana la 16 ani cand iti inceteaza cresterea lui, va ajunge si el la astronomica cifra de 11-12cm

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Peachdelight):

Iubitele, pitipoancele, animatoarele TV si cele din cluburile de fite, etc.
'' "Când venea Reghe la dușuri, ne dădea "rusine" la toți. Are o bărbăție cât un dinozaur, vreo 26-27 de centimetri. Numai Prunea îl depășește în centimetri. Prodanca e o norocoasă. De multe ori am glumit cu băieții că ar trebui să-l rugăm să facă dus în short, să nu ne mai simțim umiliți când vine lângă noi care suntem… oameni normali", a spus un jucător de fotbal.''

'' Liviu Varciu a fost mereu admirat de femei și considerat un sex-simbol. Cântărețul, ajuns vedetă TV, a adunat în palmaresul sau amoros nume celebre precum Adelina Pestrițu sau Jojo, care au avut cuvinte de lauda la adresa barbatiei sale, nu mai punem la socoteală că a devenit și tătic când avea doar 22 de ani. Despre virilitatea lui Varciu au circulat multe povești. În plus, și prietenii au fost mereu de partea lui și i-au lăudat performanțele. Romica Tociu, amic bun cu Varciu, spunea despre acesta: „Liviu este viril, vin mereu domnișoarele după el".
Și Varciu a lăsat de fiecare data modestia deoparte și s-a mândrit cu acele calități greu de ignorat de orice femeie, care l-ar dori: „Stă mâță în coadă dacă face dragoste cu mine! Dragoste, pasiune, trei meșe pe zi, bonuri de masă, pantofi, geacă de piele, ceas, îi iau un lanț de aur", povestea Liviu la un moment dat.''

''Sexy-Brăileanca a spus, după ce a avut o aventură cu fostul jucător al Stelei: "Bănel o are imensa si tare ca volanul!". În acest moment, "Bănelinho" nu mai joacă nicăieri. E posibil să se lase de fotbal. Acum, mijlocașul din Făurei e la casa lui și are și o fetiță.''

Potrivit lui Zoltan Nagy, un producător de filme porno, lungimea obişnuită a unui penis este de 16-17 centimetri.
Vă voi prezenta mai jos care sunt cei mai dotaţi bărbaţi din showbiz-ul românesc:

Florin Prunea
Foarte mulţi fotbalişti care au jucat alături de Florin Prunea şi l-au văzut dezbrăcat la vestiare au spus despre acesta că este cel mai dotat bărbat din România. Se spune despre „bărbăţia" fostului portar că măsoară 30 de centimetri.

Adrian Mutu
Din spusele Ioanei Popescu, supranumită „Devoratoare de fotbalişti", Adrian Mutu ar avea o „bărbăţie" de 24 de centimetri.

Ştefan Bănică Jr.
Despre penisul soţului Andreei Marin se aud numai vorbe bune. O fostă iubită de-a lui Ştefan Bănică Jr. a afirmat că penisul acestuia măsoară 23 de centimetri.

Florin Piersic Jr.
Se pare că „juniorii" sunt foarte dotaţi, iar fostele lor iubite foarte vorbăreţe. „Bărbăţia" lui Florin Piersic Jr. ar măsura 22 de cm.

Adrian Cristea
Fostul iubit al Biancăi Drăguşanu este poreclit „Castravetele", datorită dimensiunii penisului său. Mai mulţi prieteni şi colegi de-ai lui Adrian Cristea au spus că numărul de pe tricoul de joc de pe vremea când evolua la Dinamo (20) reprezintă de fapt numărul de centimetri pe care îi are penisul său.''
https://www.eva.ro/......13801.html
Fiindca NU iese fum fara foc, este cazul sa fie lua in considerare si astfel de barfe mai mult sau mai putin reale. Nu-i asa? :))

| Peachdelight a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mna. nu cred bârfe din astea laughing))

| DeeaCarmen a răspuns:

Pleaca de aici cu prostiile tale

| thefunkytroll a răspuns:

Si eu am 20cm tot la 14 ani, deci e ok cred, lasa-i in pace pe cei ce nu ne cred.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| Alin8001 explică (pentru corbulalbrosu):

Un răspuns foarte bun multumesc

| Musca88 a răspuns:

Da boss, esti cumva marocan sau ce? Te ia cu ameteli in cand se scoala la cat sange trage rolling on the floor))))))))))))))))))))))