| CristinaUnicorn1 a întrebat:

Este normal sa îmi fie rușine să mă uit în oglindă când sunt goală?

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ar trebui fiindcă e corpul tău.

| Sofer a răspuns:

Rușine cred ca mi-ar fi și mie dacă nu îmi place corpul meu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruşine pentru că nu îţi place corpul tău sau ce?

| brokxy a răspuns:

Lol Mie imi place sa ma uit, dar nu la fata mea, mie imi e rusine sa ma uit la fata mea ca arat sa satana

| Octavian81 a răspuns:

Ciao, Cristina!
Nu e normal sa iti fie rusine de corpul tau. Fiecare dintre noi ar trebui sa se simta confortabil cu propriul sau corp, indiferent ca purtam sau nu haine.
Parerea mea este ca a trebui sa consulti un psiholog, poate acesta te poate ajuta cu problema enuntata de tine.

| DeeaCarmen a răspuns:

E normal, dar spre binele ta ar fi bine sa nu iti mai fie.

| Ioana1312321 a răspuns:

Sinceră să fiu nu...deoarece este corpul tău si nu ar trebui să îți fie rusine de tine.

| Blackship420 a răspuns:

I feel you girl

| Liștineștiti a răspuns:

Nici decum nu si nai de ce sa-ti fie rusine (toti sunt frumosi in felul sau ) asa ca uitete mai des si observa cit de frumoasă esti.