| Alexuta921 a întrebat:

Este normal sa ti se faca mereu dor de el si atunci cand nu iti raspunde parca te oftici... ti-ai dori sa fie mai aproape de tine si sa te bage in seama.
Asta simt eu. Help me! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Gaseste o ocupatie care sa te pasioneze si sa-ti faca placere...sau incearca sa inlocuiesti persoana.
Si eu simt la fel ca tine happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un gand reprimat revine de doua ori mai puternic

| Violleta2022 a răspuns:

Si cum crezi tu ca am putea noi sa te ajutam?

Nu crezi ca ar trebui sa ai rabdare ca el sa-ti raspunda?
Poate are munca d efacut, sau poate este cu prietenii la o bere, sau cu noua iubita in pat...

| Nemessys a răspuns:

Da, este normal. happy

Of of of, asa sunt si eu in unele momente, am nevoie de putina atentie. Insa nu fi chiar egoista, poate el are ceva de facut si are un motiv bun sa nu-ti raspunda. Insa daca are timp liber si evita sa vorbeasca cu tine, atunci... e chiar nesimtit. straight face

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Keep calm, evrything is ok.

| EmanuelKant a răspuns:

N-am mai auzit sa se intample.Du-te repede la doctor.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Stiu ca e greu sa stai departe de el si ca e dureros sa nu fii mereu aproape de el. dar sa stii ca mikey mouse si mikunealta lui secreta (ehem) se intorc la fiecare 9 dimineatawinking

| Scufitarosie22 a răspuns:

Este normal, dar poti sa faci si tu exact la fel, cand te baga in seama dupa exact acelasi timp pe care si l-a luat el sa ii raspunzi...