| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Este o fata la munca, care mi se pare ca ar avea sentimente pentru mine. Nu am prea fost cu fete sau ceva, dar fata asta faina uneori cand impachetez langa ea, ma face sa rad sau invers, si efectiv ne dam vibe-uri faine reciproc. Dar ce ma lasa asa pe ganduri e ca ea zambeste si rade si cu altii. Oare sa fie genul ala de fata care sare din creanga-n creanga? Sau? Va multumesc antiipat + funda!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca este o fata asa cum zici tu. Vorbeste mai mult cu ea si vezi ca nu va mai fi asa cum ai tu impresia despre ea. Se va apropia si ea mai mult de tine.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce ai vrea, sa rada numai cu tine? Ăsta este felul ei. De a fi populara cu toata lumea. Chiar daca ar fi cu tine, nu-i poti interzice socializarea cu altii din jurul ei.

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru darrio2007):

De asta am si pus intrebarea, pentru ca daca face la fel si cu mine, habar nu am daca vrea sa fim impreuna sau nu.

| darrio2007 a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

Asta este problema ta, cum stii sa te dai pe langa ea.
Si, mai ales, daca te place. Mai multe nu-ti pot spune. Va trebui sa te descurci singur.

| Adry05 a răspuns:

Dacă râde nu înseamnă că se dă la ei laughing))) trăim într-o societate, e normal să comunici și să râzi în preajma altora...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este liberă să râdă și cu alții, că nu are obligații față de tine. Nu ai cum să știi cum e, dacă nu îi faci avansuri, să vă întâlniți.

| siriusblack98 a răspuns:

Cred că așa este ea de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci prea departe cu gândurile, de abia ai intalnit-o. Și tu vrei sa te căsătorești cu ea?
Propune-i sau dăte la ea, fi sincer ce intentii ai de la ea, că știi și tu că vrei sex de la ea.

Poate sa fie numai prietenoasa, sau poate vrea și ea ceva de la tine. Principalele chestii prin care poți să-ți dai seama daca vrea ceva de la tine, e dacă își pune in evidenta sexualitatea pe lângă tine, degeaba râde și glumește cu tine dacă își dă bluza în jos sa nu ii vezi fundul când ești în spatele ei, asta înseamnă numai că e drăguță cu tine. Dacă chiar îi place de tine o să încerce să te seducă și o să fie cu sânii, vaginul îndreptate spre tine. O să se aplece in fața ta pentru ai vedea fundul, intenționat.

Chiar dacă e genul ăla de fata, nu are nimic, atât timp cât te simți atras de ea, nu ar trebui sa te intereseze daca se mai da și la alții.

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat asta pentru ca nu as vrea sa fiu cu ea doar pentru o aventura. Chiar imi place fata, dar nu stiu daca e o fata usoara care se da la multi ca sa vada cine o ia sau pur si simplu simt eu corect ca are ceva pentru mine, habar nu am

| Paul754880338 a răspuns:

O mare greseala atat a femeilor dar si a barbatilor poate chiar intr-un procent mai mare, este a cataloga, un flirt un sarut sau chiar un act sexual, fiind un drept de posesiune exclusiva asupra celeilalte persoane. Poate asta si genereaza retinerea sau teama de a mai zambi sexului opus, nu?!