| anonim_4396 a întrebat:

Este o problemă dacă nu pot sa mai am sentimente pentru fetele cu care fac sex?
Am cunoscut persoane care mi-au spus că ele nu o pot face decât cu persoane pentru care simt ceva.
La mine de un an e fix invers.
O pot face doar cu fete pentru care nu simt nimic decât atracție fara sentimente sau altceva.
Am inceput sa nu mă mai îndrăgostesc și să nu mai am sentimente, acum simt doar atracție fizică pentru ele.
Credeți că e ceva rău în asta?

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, incalci porunca Creatorului 'Fugiți de curvie. Orice alt păcat pe care îl face omul este săvârșit in afara trupului dar cine curveste împotriva unsulyu sau. 1 Corinteni 6 17

| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu e nimic rau in asta.
Practic, poti sa zici ca e o binecuvantare asa nu te indragostesti de persoane nepotrivite.

| anonim3247 a răspuns:

Este normal să nu ai sentimente pentru femeile cu care faci sex până te însori.