| petrescudan2000 a întrebat:

Este o rușine sa fii virgin la 21 de ani?

27 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate rad curcile de tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, bravo tie ca ai putut păstra virginitatea, o fata care te va iubii va aprecia asta, si ea ar trebui sa fie virgină si sa va incepe ti impreuna viata sexuala

| ania a răspuns:

Nu, e o onoare.Virginitatea e darul pe care l- am primit de la Creator pentru a - l darui numai partenerului de casatorie.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nici vorba, romani nu vorbesc despre sex nici vor să audă de așa ceva, cel puțin din ce înjurături am primit, deci sunt impotenți si sensibili, sunt mai masculine fetele din ziua de azi, virginitatea unui bărbat trebuie prețuită, el tratat la 30 de ani ca un bebeluș
uite niște a unor useri de pe TPU, despre sex, apoi va plangeti ca nu va vor fetele
Nu
jkibjhbjhbj
ce *** vere esti bolnav?
nu coi
Ia-ți pastilele

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!

| Violleta2022 a răspuns:

In fata bisericii, a viitorilor socrii si a miresei, chiar vei fii onorat sa le faci aceasta cinste, de a te fii pastrat virgin pentru casatorie sau pentru relatie pura cu o fata tot virgina (daca asta se va intampla).
Personal, nu cred ca ai pierdut NIMIC!
Fiindca este bine, frumos si benefic sa ai sex prima ora si intotdeauna cu femeia iubita, sa va daruiti unul celuilalt, trup si suflet, sa descoperiti satisfactia impreuna samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o rușine să întrebi asta. Mai întâi, că ești virgin sau nu, aceasta este o problemă intimă, privată, pe care nu o împărtășești cu alții. Cine să afle asta, dacă tu nu le spui? Cine te poate obliga să răspunzi la această întrebare dacă dta refuzi? Așa că rușinea nu are cum să se producă. Poate ți-e rușine de tine, asta se poate.

| petrescudan2000 explică (pentru sadrian46):

Oricum identitatea mea este anonima aici.
Asa ca nu ma stie nimeni!

| Frank51 a răspuns:

Este ceva neutru, indiferent de vârstă.

| Lukasssz a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De ce ar fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

De ce ar fi?

| LostForForever a răspuns:

Dac faci laba nu ești virgin deci nu mai ești

| petrescudan2000 explică (pentru LostForForever):

Asta e o gluma?laughing

| LostForForever a răspuns (pentru petrescudan2000):

Dece ar di o gluma? Serios de ce? Ai făcut-o se pune aia e gata aia a fost

| Silviu0792 a răspuns:

E sau nu, nu e treaba altora, grabeste-te sau plateste cel putin ca o sa ajungi asa si la 30 happy si e mai bine sa vezi cum e si mecanic decat sa iesi pe strada sa le omori, zic si eu

| CristianPetre2002 a răspuns:

Nup nu a aparut fata ideala pentru tine

| Hellboy96 a răspuns:

Nu mi se pare ceva de care ar trebui să îți fie rusine. Sexul pentru unii este ceva for fun, pentru alții este un moment special. Depinde de la om la om, unii vor rade când vor auzi asta dar alții vor fi oarecum fascinați și mândrii de tine, mai ales daca vrei sa te păstrezi pentru o singura persoana cu care poate te vei și căsători. O zi frumoasa in continuare, nu este nicio rusine, nu ți face griji.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

MARE rusine! Eu de la 6 nu mai sunt! Acum am 8!

| CosminM98 a răspuns:

Stai linistit ca si eu eram la fel la varsta ta. Toate la timpul lor.

| Cupidonul69 a răspuns:

Prima oara incerca cu un baiat

| petrescudan2000 explică:

E chestia e ca unele fete s-ar putea sa rada de mine cand le zic ca sunt virgin...

| anonim_4396 a răspuns (pentru petrescudan2000):

Bună.

Asta ar face-o doar niște proaste!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru petrescudan2000):

Alea care rîd sunt niste proaste, ele nu dau doi bani pe aceste lucruri importante, ele nu mai sunt virgine demult si vor bani si aventuri azi cu unul mîine cu 100