| anonim_4396 a întrebat:

Este obligatoriu sa mergi la o intalnire cu flori?

15 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca respectivei ii place de tine si va intalniti cu scopul clar, pe viitor, de a intemeia o relatie, atunci ar fi frumos sa vii cu flori.
Daca, insa, e doar asa, in joaca, o iesire la un suc ca poate poate s-o intampla ceva dupa, mai bine iti pastrezi banii. Posibil sa gasesti florile in primul gunoi iesit in calea ei, dupa ce intalnirea s-a incheiat.

| RAY a răspuns:

Nu,important este sa te comporti civilizat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i obligatoriu, dar este frumos...

| SilentRain a răspuns:

Nu,poti sa te duci și cu un sac de cartofii

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Cred ca mai bine aduc si ceva rosii, castraveti si punem de o salata, ce zici?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Și un 1kg de ceapa!

| alina2k18 a răspuns:

Nu, mie una nu imi plac deloc laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

E ok atunci, oricum fata asta vrea sa isi aduca si verisoara ei la prima intalnire(cica sa ma cunoasca) si daca eram doar eu cu ea parca ma simteam mai ok, dar asa nu stiu ce o sa se aleaga de toata chestia asta

| alina2k18 a răspuns:

Cati ani aveti?

| alina2k18 a răspuns:

Cat pe ce sa ma prindwinking dar stii ca nu ma simt oricum laughing

| Plato a răspuns:

Nu are nicio legatura cu placutul florilor, ci cu gestul in sine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu o să se intample nimic. Ba chiar pari un pic pampalau sa aduci flori la prima întâlnire. Florile le oferi cand simţi ceva pentru ea, nu asa, aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 17 ani si ea urmeaza sa faca 17winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca nu vin cu flori ce s-ar putea intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am adus flori si a fost dragut totul. Sa speram ca o sa tina treaba