| AlfredoAlfonzo a întrebat:

Este ok ca la 21 de ani sa am penisul in erectie de 18 cm?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de unde-l masori!
De la anus cu siguranta va avea 18 sau chiar mai mult.

Acum, pentru cunsotintele tale personale, fiindca nu intereseaza pe nimeni cati cm ai tu in chiloti, masoara-l corect, cum este aratat in imaginea asta:
https://imgur.com/nzUiRRE

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Wr3nch a răspuns:

Nope, esti peste media natională, trebuie scurtat sa nu se supere alți ide pe site.

| Goete a răspuns:

Nu este ok.
Si iti spun si de ce si tu - sincer fiind, in interiorul tau, recunosti asta.

Simplul fapt de a-ti pune aceasta intrebare inseamna ca ai avut vreo experienta negativa - motiv pentru care pui intrebarea.

Pe de alta parte, oricat de mare - sau de mica - ai avea-o, cand intri in aceasta dilema Esti Terminat.

Niciodata nu va fi destul de mare pentru tine dar altii cu alta mult mai mica bor satisface mai bine aceleasi femei - pentru ca nu vor avea problema ta de autostima.

Condoleante

| ramitzu a răspuns (pentru Goete):

Sunt de acord cu tine sau stima de sine se poate construi.
Pentru autorul postării : îți recomant să nu mai intrii în relații cu acestă gândire. Din punct de vedere al unei femei şi nu este o părere personală, îți spun că mărimea nu contează.

| IceRope a răspuns:

Întreab-o pe EA.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Da este ok. Este peste medie. Contează și grosimea. Uneori fiind prea mare poți întâmpină neplaceri cu anumite fete.
Mult succes

| suntincopacudeafara a răspuns:

Nu ba fa-l de 2cm.

| ValeriuSUkaru a răspuns:

Nu