| anonim_4396 a întrebat:

Este ok, dacă la 18 ani am penisul de 16/17 cm in stare erectă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca masurarea lungimii a fost efectuata CORECT, in acel caz se poate aprecia si considera ca d.t.p.d.v. marimea (dimensiunea) penisului este mai mult decat OK. Sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masoara-ti corectul cucul cu rigla PESTE el, nu de la gaura anusului.
Oricum nu are nici o importanta masura cucului tau pentru noi, poti sa-l ai de 5 sau 10 cm in realitate.

| Alvarez11 a răspuns (pentru Violleta2022):

Penisul a fost măsurat corect, de la osul pubian până la vârful penisului.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alvarez11):

Chiar nu ma afecteaza pe mine si nici pe ceilalti de pe forum, masura penisului tau.
Asta este problema ta, a femeilor sau barbatilor cu care vei avea sex pe viitor si de pricepeerea ta sa satsfaci partnerul de sex.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| Pantagruel a răspuns:

Pai, esti peste media planetei.

| TAMARA2007 a răspuns:

Da