| SerenaCRK a întrebat:

Este posibil sa ai doua abonamente la Cosmote?
Am un abonament cu telefon la Cosmote(de fapt mama are, dar e telefonul meu), expira prin octombrie cred.in fine.sunt interesata de oferta lor cu iPhone 4, iar eu nu pot avea abonamentul pe numele meu fiindca sunt minora...Este posibil, adaug ca facturile sunt platite lunar, adica nu sunt probleme?

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Da poti face cate numere vrei pe acelasi nume! eu am 3 numere pe un nume

3 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Da merge chiar daca nu termini ab pentru primul nr! te duci acolo si daca faci abonament normal ca iti da telefon... logic nu? nici eu nu le-am luat pe toate odata am facut prima oara unul si apoi am facut 2!

| SerenaCRK explică:

Ar fi super, dar la abonamentul pe care il am deocamdata am si telefonul inclus.Ar merge deci 2 abonamente cu telefoane cu tot?

| SerenaCRK explică:

Sper sa fie asa mariana, merg maine happy