| anonim_4396 a întrebat:

Este posibila marirea penisului in afara de operatie, ma tot uit pe net dar nu prea cred ca se poate?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La ora actuala adica in acest moment, NU exista nici produse si nici metode eficiente cu ajutorul carora sa devina posibila o modificarea reala a unui organ, dintr-un motiv cat se poate de simplu si anume, datorita faptului ca dimensiunea tuturor organelor existente in si pe organismul uman este pogramata genetic. Deci si dimensiunea penisului este stabilita tot genetic si din acest motiv nu se poate modifica, exact la fel cum nu poate fi modificate inaltimea, culoarea ochilor, forma si marimea palmelor, a mainilor sau a picioarelor, lungimea, grosimea sau orice dimensiune a altor organe. Cu ajutorul tehnologiei si cunostintelor medicale detinute in acest moment este practic imposibil sa se faca orice modificare reala care sa fie atat semnificativa cat si functionala in privinta dimensiunii penisului atat ca si lungime cat si in grosime. Multa sanatate!

| Shimozukushiki a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Țin să te contrazic, înălțimea și dimeansiunea palmelor se pot modifica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU SI PUNCT.

Gataaa, da-mi funda.

| EmanuelKant a răspuns:

Patul lui Procust.

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Nup. Nu exista asa ceva

| bogdanul a răspuns:

LABA iti mareste penisul

| vizuk a răspuns:

Spanzura-te de ea