| Aldutssss31 a întrebat:

Este rau pentru o fata daca până la 24 de ani a făcut sex cu un singur băiat? Sunt impreuna de 5 ani

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui rau

| RAY a răspuns:

Nu este nici rau nici bine, daca tu ai ales asta este treaba ta, nimeni nu stie adevarul absolut sau sa pretinda ca stie ce e rau sau ce anume e bine, uni ar spune ca nu esti in hora modernitati alti ar spune ce fata cu valori morale

| Emilian65 a răspuns:

Nu este rau. Este foarte bine, inseamna ca este fidela acelui baiat.

| Sofer a răspuns:

Nu e. Si poate e o femeie calumea de casa care nu isi inseala barbatul.

| mentholinks a răspuns:

Doar daca nu a obtinut mare placere de la acel baiat.

| Plato a răspuns:

Rau? E minunat, sa-i tina mult si bine.

| Emma30555 a răspuns:

De ce ar fi rău, dacă se iubesc și sunt fericiți e chiar bine.

| Crackman a răspuns:

Nu, este normal

| Endoryus a răspuns:

Este rau faptul ca degeaba are 24 de ani fata. Clar capul pe umeri nu il foloseste la gandit cand pune asa intrebare.

| ngllllll a răspuns:

Este chiar f bine

| Marbella188 a răspuns:

Nu, nu e deloc rau. Fiecare face atunci când simte si cu cine simte. Felicitari ei!