| AL_Alynutza_1996 a întrebat:

Este un baiat aici la noi... Deci am avut o relatie cu el timp de 9 luni. De cand ne-am despartit au trecut 10 luni si de 4 luni s-a combinat cu prietena mea cea mai buna. Credeti ca ar mai exista vreo sansa pentru mine? dau funda...

6 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Daca el iubeste pe altcineva si e fericit nu cred ca ar mai veni la tine, De ce nu incerci sa cauti pe cineva care te intelege si te iubeste asa cum esti tu, fiind fostul cred ca a existat ceva ce a dus la despartire, treci peste incearca cauta perechea potrivita si traieste alaturi de el cele mai frumoase clipe.

| jolidon a răspuns:

La varsta asta nu poate fi vorba de dragoste. Vei intelege asta mai tarziu. Este doar o parere. Si din moment ce s-a combinat cu cea mai buna prietena a ta nu ar mai trebui sa speri. Ar fi normal sa nu iti mai dai nici mucii pe prietena ta pentru ca intre prieteni nu se accepta faze de genu, iar pe el ar trebui sa il lasi in pace. Asta e dovada cea mai clara ca nu are pic de respect pentru tine.

| Hevnoraak a răspuns:

Nu,eu cred că tu incerci să-i ''faci in ciudă" prietenei tale, dacă nu e cazul atunci nu cred că merită deranjul du-te şi caută pe altcineva.Ce a fost a fost.

| 123Julia a răspuns:

Nu cred ca ar mai exista...sad

| MissExtasy95 a răspuns:

Daca te paresea pentru prietena ta nu astepta 6 luni pentru a se combina cu ea. Parerea mea e ca vrea sa-ti atraga atentia intr'un feldar exista si posibilitatea ca o place. Acum tu stii mai bine cum sunt treburile intre voi...eu cred ca ar fi bine sa incerci sa vorbesti cu el sau cu prietena ta iar ei iti vor da raspunsurile pe care le doresti :*

| darkheart1921 a răspuns:

Dacă chiar te-a părăsit pentru prietena ta cea mai bună, încearcă să-l uiţi şi să mergi mai departe.
Nu cred că mai sunt şanse.