| EduardMark a întrebat:

Este vreo fata singura pe aici?
In primul rand macar incercati sa va abtineti (stiti bine la cine ma refer happy )
Buna, sunt singur si imi caut o partenera de scurta sau de durata, sex / dragoste, pot fi bagabont sa ne intalnim doar pentru sex fara complicatii si sentimente sau baiat cuminte la casa lui, voi fetelor sa nu o luati drept o jignire pentru ca nu e nimic grav in a petrece o seara sau mai multe seri cu un baiat, intelegeti voi la ce vreau sa bat apropoul.
In fine, id meu este eduard_mark88 vorbim acolo, papa.

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

SEXobeat - alea nu sunt curve happy

Eduard, laughing asta nu e site de matrimoniale, daca suferi din lipsa de sex du-te pe centurawinking! bft.

Ps. si m-am abtinut sa nu fac misto ☺ fundarolling on the floor?

| Xonia a răspuns:

Singura sunt eulaughingsmug
Dar nu mersihappy

| SEXobeat a răspuns:

Nu aici se cauta fete ci la matrimoniale si daca vrei numa sex apeleaza la curve

Scuzati raspunsu [asta`i adevarul ]

| Blackwoman27 a răspuns:

Tu nu esti normal la cap? daca vrei sex du-te si cauta pe centura o femeie si asta nu e un site unde sa-ti faci relatii de dragoste!
Dupa parerea mea ai 17-18 ani si esti o persoana fara minte!

| EduardMark explică:

Voi nu intelegeti deci degeaba v-a bateti campii aici, ca, daca vreau curve ma duc la curve si curve de curve nu pe centura, dar e cu totul diferit cand faci cu alte persoane care si ele sunt de acord la randul lor (sunt sute care vor doar sex) fara sa vrea bani, nu banii ma fac eu ii fac pe ei, in fine voi tineti-o tot asa ca o tineti bine.