| NobodyCanSeeMe a întrebat:

Eu am 17 ani si iubita mea are 13. Daca fac 18 ani ea cati ani trebuie sa aiba ca sa fie legal sa fim impreuna? 15?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

15 impliniti daca te referi la o relatie fizica. Insa daca are sub 18 ani, e bine sa ai acordul ferm al ambilor ei parinti.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Așteaptă sa facă și ea măcar 16 ani.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Legal 100% 18 ar trebui ea dar ca sa fiti impreuna fara sa faceti sex puteti la orice varsta.

| AlexSalling a răspuns:

La 15 ani ea are deja din punct de vedere legal putea de a consimti un act sexual.

| devilshelp a răspuns:

Daca nu faceti sex e legal

| LarissaLary189 a răspuns:

Daca ai acordul parintilor ei, poate sa fie legal la orice varsta sa stai cu ea.

| Mark2012012 a răspuns:

Din punct de vedere legal 18 ani