| stef1290 a întrebat:

Eu am 18 ani si plac o fată de 21 de ani dar nu știu cum să o fac să mă placă... Credeți că o fată de 21 de ani ar sta cu un puști de 18?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Parerea mea personala (strict personala) e ca e o mare prostie ca tu ca baiat sa ai o iubita mai mare de ani ca si tine. Ce spune in general lumea: daca te place si ea, incearca. Sa ai o zi buna.

| RAY a răspuns:

Ce sa vada aia la tine? probabilitata e mica

| Eireann a răspuns:

Diferenta de varsta e de doar 3 ani dar sinteti in etape diferite. Tu esti inca la liceu (banuiesc) ea e deja la facultate sau lucreaza si nu vrea sa o vorbeasca lumea pe la colturi ca sta cu unul de liceu. In alta ordine de idei la 21 de ani o fata in general vrea barbati mai maturi si ar considera ca tu esti prea instabil din cauza varstei.

| Eireann a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce crezi asta? Adica inteleg daca diferenta e de 10 - 15 ani dar 3 ani e putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Eireann):

Na, e doar opinia mea. Pana la urma fiecare face cum crede. happy

| AdrianaB1 a răspuns:

Bună, există două tipuri de afirmații care se potrivesc aici.
Dragoste cu forța nu există, și dragostea nu are vârstă!

| Frank51 a răspuns:

Depinde de caracterul si principiile ei. Oricum, daca se uita la tine inseamna ca are o problema.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Asta e cu subinteles? laughing

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Pacatosule,duminica te gandesti la

| VictorJulien a răspuns:

In general fetele sunt mult mai mature decat baietii de aiai vor un partener cu cativa ani mai mare decat ele, dar orice e posibil depinde daca te place si ea si daca esti cat de cat interesant poate ai sanse

| Goete a răspuns:

Fiecare caz e un caz, de ce te intereseaza parerile altora cand important e ceea ce vrei tu, si daca vrea ea. Ce ai de pierdut?
Daca chiar iti place, incearca

| Eduard196 a răspuns:

Dac o atrage logic ca ar sta. Ca sa te placa atrage-o

| mgtow a răspuns:

Altele de 40 se uita la altii de 17 sanse ai depinde cine e interesata in tine.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa te vrea daca tu ii dovedesti ca o iubesti cu adevarat.

| Adry05 a răspuns:

Clar nu mai ales ca ajungi sa intrebi pe un astfel de forum cum sa cuceresti o fata. Ca sa ajungi sa atragi atentia uneia cu 3 ani mai mare clar trebuie sa fii din fire carismatic, placut, atractiv si sa stii s-o vrajesti fara sa apelezi la asa ceva. So, cauta-ti una de varsta ta sau mai mica.