| nonamebish a întrebat:

Eu am avut un contact sexual cu iubitul meu insa a introdus în vagin doar puțin atingând himenul. (el s-a cam udat dar în exteriorul vaginului mai precis pe el) as putea fi însărcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La o asemenea ghicitoare cum este cea postata de tine, ti-ar putea oferi raspuns numai/doar Mama Omida, sau un vrajitor clarvazator. Pentru a se putea formula un raspuns in acest caz, este strict necesar si obligatoriu sa oferi urmatoarele informatii :
-- in ce data a inceput ultima menstruatie,
-- in ce data ar urma sa inceapa viitoarea menstruatie,
-- in ce data a avut loc contactul sexual,
-- daca a ejaculat sau nu sperma in vaginul ''pasaricii'' tale.
Doar in cazul in care vei oferi informatiile solicitate, se va putea formula raspunsul fiindca va fi obiectiv si probabil si catusi de cat corect. Multa sanatate!

| nonamebish explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu a ejaculat deloc sperma atât dar am auzit din anumite surse ca acel lichid adică momentul în care s-a udat ar putea conține ceva spermatozoizi!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, stai linistita nu esti gravidă ce varsta ai?

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti sa ramai gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sa fii sanatoasa si sa puneti un nume frumos copilului.
Daca la 15 ani va ardeti in cur, aia e, sunteti prosti

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina vor exista mereu, daca o faceti neprotejat!

Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!

| Maliwiskey a răspuns:

Nu

| nonamebish explică:

Și am uitat sa menționez ca himenul s-a rupt din cauza apăsări continue