| anonim_4396 a întrebat:

Eu am avut un contact sexual ne protejat si cind am introdus penisul in vagin chiar la intrare au venit si spermatozoizii,,,, poate ramine insarcinata? va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este intre 5 si 90-100% in functie de perioada ciclului menstrual in care se gase

| anca13 a răspuns:

Sigur ca da! Dar mai depinde si de perioada in care se afla partenera. happy sa faca un test dupa cam 2 saptamani

| BoBBy a răspuns:

Trebuiau sa te avetizezelaughing Pârtieeerolling on the floor

| Anne24 a răspuns:

Da! Dar depinde si daca erai in perioada de fertilitate! Fa un test de sarcina peste 17 zile. oricum, o vizita la medicul ginecolog este de asemenea bine venita.

| Raul_7987 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce atatea intrebai cu oameni care nu stiu ca sex se face protejat. Faci neprotejat numai daca vrei sa faci copil.

| Adrian1602 a răspuns:

Roaga-te sa nu ramana insarcinata si fa-i testul de sarcina

| xXx_4695 a răspuns:

E posibil sa ramas o cantitate foarte minca in vagin ca repede s-a ridicat de pe mine,,, e posibil sa ramas intsarcinata? asta a post cu o zi in urma(eri dimineata)

| xXx_4695 a răspuns:

E posibil sa ramas o cantitate foarte minca in vagin ca repede s-a ridicat de pe mine,,, e posibil sa ramas insarcinata? asta a fost cu o zi in urma(eri dimineata)