| anonim_4396 a întrebat:

Eu am facut sex cu iubita mea fara prezervativ si cand am simtit ca trebuie sa-mi dau drumul am scos-o repede si mi-am dat drumul afara deci cum am scos-o mi-am dat drumul afara si ea crede ca mi-am dat drumul an ea un baiat simte cand trebuie sasi dea drumul eu asa cred ca am mai facut-o asa dac aveti voii alta parere va rog sa-mi ziceti papa

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Metoda ta nu e sigura, intotdeauna exista un lichid preejaculator ce contine o cantitate mai mica de spermatozoizi care poate creea probleme, de aceia trebuie folosit prezervativul.

| ÅñdRa a răspuns:

Drumul in ea sigur nu, dar cel mai bine ca sa nu mai stati incordati si stresati, cumparati un test de sarcina BARZA se gaseste la orice farmacie, si e cel mai bun.

| drumurile a răspuns:

Chiar daca nu ai terminat in ea, tot este riscant, acel lichid seminal poate contine spermatozoizi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietene, tu ori esti tampit ori esti tampit, deci ori crezi ca ai mai facut-o asa ori ai mai facut-o si gata, nu priveste pe nimeni lucrul asta, ma deranjez sa iti raspund ca poate scap lumea de un fraier disperat care nu stie sa se exprime in legatura cu ceea ce vrea de fapt sa afle.pa pawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fata si am facut si fac sex neprotejat cu partenerul si tot asa ca tine cand simte ca trebuie sa-si dea drumu o scoate.Concluzia nu am patit absolut nimic