| iuliaiulika16 a întrebat:

Eu am o prietena foarte buna, sunt prietena de 3 ani cu ea aproape si acum catvea zile am fost in oras cu iubitul meu si cu ea.Ma sarutam eu ce ma sarutam cu iubitul meu apoi ea a venit pe canapeaua aia de la pub si ne-am sarutat de 2 ori dar gen mie mi-a placut...asta o facusem noi 2 pentru a-l face un pic gelos pe iubitul meu.Dar acum a inceput sa imi placa de ea... WHAT SOUD I DO?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

De la căderea lui Adam încoace avem o înclinație în diverse grade în funcție de persoană spre toate păcatele, încălcările de conștiințî, lesbianismul nefăcând deloc excepție. Poți să /ți arunci conștiința la gunoi și să dai curs atracție pentru prietena ta sau să ascuți de ce=ți spune conștiința și Biblia/ fugi de poftele tinereții, fugiți de curvie. e mai bine ca omul să se căsătorească decât să ardă

| cristimihailov a răspuns:

Traieste-ti viata. Baga un menaj a trois.

| SG1995 a răspuns:

O ***, nu evident? Threesome, by the way cred că ți-ai excitat iubitul.

| Bozgi200 a răspuns:

Nu iti place de ea, ești biromantică, a nu se confunda cu bisexuală. S-a intamplat asta din joaca voastră. Te simți atrasă de ea caci sunteți prietene f bune, dar nu te-ai îndrăgostit laughing))
Treci peste, ai relație